Hakkımızda

Özdemir Konteyner İnş. ve San. Ltd. Şti.

Özdemir Konteyner 2008 yılında siz değerli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve çağdaş hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Yılların vermiş olduğu deneyim, bilgi ve birikimler firmamız çatısı altında toplanmış ve güçlü bir ekip oluşturularak müşterilerin hizmetine sunulmuştur.

ÖZDEMİR KONTEYNER olarak Konteyner ve Prefabrik dalında gelişen teknolojiden yararlanıp yeni sistemler geliştirerek müşterilerimize en hızlı, kaliteli üstün hizmet sunmak öncelikli hedefimizdir.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi prensip edinmiş tüm ÖZDEMİR KONTEYNER personeli; her biri alanında uzman ve ortalama 15 yıllık deneyimi olan personelden oluşmaktadır.

Özdemir Çöp Konteyner, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren metal ve plastik konusunda uzman kadroya sahip olan firmamız; Metal çöp konteyneri,plastik çöp konteyneri,Geri dönüşüm kutuları, Plastik Varil,Plastik Kasa,plastik palet,tıbbi atık kutuları,iç ve dış mekan kovaları,portmanto ve askılık satışı yapmaktadır.

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve sektörün vazgeçilmezleri arasında yer almıştır.

Firmamızın değişmez prensipleri daima;

KALİTE, HİZMET, ZAMANINDA TESLİM,

TEKNOLOJİYİ TAKİP ETMEK VE SEKTÖRDE ÖNCÜ OLMAKTIR

Satışlarda başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Özdemir Çöp Konteyner gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Özdemir Konteyner sahip olduğu imkan, bilgi ve tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyacına uygun her ebatta;

-Konteyner
-Ofis Konteyneri
– Şantiye Konteyneri
– Yük Konteyneri
– WC-Duş Konteyneri
– Mutfak Konteyneri
– Yatakhane Konteyneri
– Monoblok konteyneri
– Yaşam Konteyneri
– Prefabrik konutlar
– Yük Konteyneri

üretimi yapmaktadır. Standart üretimimiz 3,00×7,00 m ve 2,40×6,00 m olarak belirlenmiştir. Bu konteynerler odalara bölmek ve aynı zamanda wc,duş,mutfak gibi bölümler eklemekde mümkündür. Sahip olduğumuz geniş ürün portföyümüzde mutlaka sizin ihtiyacınıza da uygun çözümler mevcuttur. Standart ürünlerimizin yanı sıra ihtiyaca uygun özel ölçülerde üretimlerde yapılabilmektedir. Daha fazla bilgi için iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Özdemir Konteyner kaliteli üretimi ve uygun fiyatlı konteyner satışları ile sektörde üst sıralara doğru hızla tırmanmaya başladık